top of page

Jsme na trhu již od roku 1996

Naše zkušenost ve vybavování interiéru textilními dekoracemi sahá až do roku 1997.

Navrhnout správné dekorace a špičkové provedení, chce jako každá profese praxi. A tu my rozhodně máme. Tolik let zkušeností je pro nás obsáhlým návodem jak navrhnout a splnit Vaše přání. Umíme vyřešit mnohé technické složitosti, v umístění rolet, plisse, kolejniček...,ale také doporučit praktické materiály a koberce snadné údržby.

Příprava a realizace nového interiéru by měla být především radost. Proto starosti nechte na NÁS. A Vy si užívejte jen a pouze těch příjemných chvil.

o.nás2.jpg

Zákazníci se k nám vrací

Zakládáme si na tom, aby naši  zákazníci věřili naším schopnostem a rádi se k nám vraceli. Za vlastní úspěch považujeme, že  se o svou zkušenost s námi podělí s rodinou a přáteli, kteří mají také rádi komfort a  bohaté zkušenosti profesionálů při zařizování interiéru.

Interiér

Pracujeme s klientem individuálně

Každý náš zákazník má jiné nároky, jiné možnosti i jiné představy, proto se každému věnujeme individuálně, abychom co nejlépe splnili všechna jeho přání.

Máme vlastní šicí dílnu

Naše švadlenka Alenka má  pracovitost a pečlivost na prvním místě, šije závěsy, záclony i polštářky s láskou  již 25 let.

Vše si osobně zaměříme

Abychom měli všechny míry pod kontrolou, rádi zákazníka navštívíme a na místě poradíme.

řemeslné Desk

Máme profesionální montážní tým

Všichni naši pracovníci či zaměstnanci jsou ve svém oboru profesionálové s dlouholetou zkušeností.

Instalace Police

Garantujeme kvalitu

Po dobu 24 let poskytujeme našim zákazníkům profesionální přístup, přesnost, pečlivost, zodpovědnost i garanci kvality. Nakupujeme u českých i zahraničních  výrobců, kteří jsou na trhu vždy již se známkou této kvality a spolehlivosti.

Vytvoříme pro vás útulný domov.
Kontaktujte nás již dnes.

bottom of page